ÖZELLİKLER

Anasayfa/ Sanal Mağaza Özellikleri

Biz ihtiyacınız olduğunda buradayız

Başarılı bir e-ticaret mağazası işletmek için uzmanlarımız yanınızda

Destek Merkezi

Ganipara ekibi sanal mağazanızın sürekli hizmet vermesi için her zaman yanınızda. Tüm altyapımızı 24 saat boyunca takip ediyoruz. Sanal mağazanızla ilgili aklınıza takılan soruların cevapları için Destek Merkezinden her zaman yararlanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için tıklayın

Canlı Destek

Ganipara ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı Canlı Destek aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Dünya standartlarında canlı destek altyapımızla sorularınıza yazılı mesaj ile cevap alabilirsiniz. Gelişmiş canlı destek altyapısı ile operatörlerimiz Ganipara'da hangi sayfada olduğunuzu görebilir ve o sayfaya uygun desteği sağlayabilirler.

Kullanım Kılavuzu

Destek ekibimiz, size gerekli olan bilgileri aktarabilmek için detaylı bir yardım dokümanı hazırladı. Ganipara'nın A'dan Z'ye kullanımın detaylı bir şekilde anlatıldığı yardım dokümanları, sanal mağazanızdaki başarı hikayenizin başlangıç noktası olacak.

Daha fazla bilgi için tıklayın

Yardım Makaleleri

Size sadece Ganipara'nın kullanımı ile ilgili bilgi vermek ile kalmıyor, sanal mağaza işletimi, vergi mevzuatı ve benzeri birçok konuda yazdığımız makaleler ile yenilikleri de aktarıyoruz. Yardım makaleleri sıklıkla güncelenmekte ve yeni makaleler sıklıkla eklenmektedir.

Daha fazla bilgi için tıklayın

  • Ganipara alışveriş sitesi açmak için en iyi çözüm. Tavsiye ederim

    Melike

  • Ürünlerimi internetten satmak için ihtiyaç duyduğum tek websitesi

    Orçun

Yukarı