ÖZELLİKLER

Anasayfa/ Sanal Mağaza Özellikleri

Daha fazla satış, daha az iş yükü

Siz ürünlerinizi ekleyin Ganipara araçları sizin için çalışsın

Arama Motoru Optimizasyonu

Ganipara güncel sanal mağazanızı güncel arama motorları standartlarına uygun olarak hazırlar. Yeni standartlar çıktıkça, sanal mağazanız da otomatik olarak güncellenir.

Daha fazla bilgi için tıklayın

Sosyal Medya Paylaşımı

Ürünlerinizin ne kadar güzel olduğunun kulaktan kulağa yayılması için en iyi ortam Sosyal Medya'dır. Ganipara Sosyal Medya entegrasyonu sayesinde ziyaretçileriniz ürünlerinizi ve sayfanızı ne kadar beğendiklerini Sosyal Medya hesaplarında kolaylıkla paylaşabilirler.

Facebook'da Satış Yap

Facebook'u kendi başına ayrı bir ağ olarak düşünebilirsiniz. Tıpkı içinde binlerce kişinin bulunduğu bir iş merkezi gibidir. Bu kadar kalabalığın olduğu bir yerde dükkan açmamak olmaz. Ganipara ile kolaylıkla Facebook mağazanızı açabilir ve ürnlerinizi hemen satmaya başlayabilirsiniz. Yeni ürünler ekledikçe Facebook mağazanız da zenginleşir.

Bileşenler (Widget)

Sizi boş işlerle uğraştırmak istemiyoruz. Ürünlerinizi Ganipara'ya ekledikten sonra, ister Ganipara'nın sağladığı alışveriş sitenizde, isterseniz de kendi bloğunuzda yayınlayabilirsiniz. Aslında bileşenlerimizin paylaşım metnini koyabileceğiniz her yerde satabilirsiniz. Artık sizin hayal gücünüze kalmış. Örneğin, "Özel Tasarım Takı" setini hem sanal mağazanızda, hem bloğunuzda hem de Facebook sayfanızda satabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürünü Ganipara'ya eklemek.

RSS

Müşterileriniz sanal mağazanızın ürün RSS'ine üye olarak yeni ürünlerinizden anında haberdar olurlar. Ganipara araçları sizin adınıza çalışsın siz sadece işinize odaklanın.

Pazaryeri (Marketplace)

Kendinize ait bir sanal mağazanız var, peki daha fazla ürün satabilmek ve bilinirliliğinizi arttırmak için bir pazaryerinde yer almaya ne dersiniz? Ganipara size ürünlerinizi, diğer mağaza sahiplerinin ürünleri ile birlikte ortak bir sayfada sergilem imkaı da sağlıyor.

  • Ganipara alışveriş sitesi açmak için en iyi çözüm. Tavsiye ederim

    Melike

  • Ürünlerimi internetten satmak için ihtiyaç duyduğum tek websitesi

    Orçun

Yukarı