ÖZELLİKLER

Anasayfa/ Sanal Mağaza Özellikleri

Sanal mağazanız anında hazır

Kurulum mu? Bizde kurulum yok!

Kurulum Gerektirmez

Ganipara ile sanal mağazanızı açmak için beklemezsiniz, kayıt olduğunuz anda mağazanız hazır. Ayarlarınızı tamamladıktan ve ürünlerini ekledikten sonra hemen satışa başlayabilirisniz. Yinede kahvenizi yanınıza alıp keyfinize bakabilirsiniz.

Kendi Alan Adınız

Ganipara ile kendi alan adınızı kullanabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir alan adını Ganipara'daki alışveriş siteniz için kullanabilirsiniz.

Siz Sadece İşinize Odaklanın

Asıl işiniz olan ürünlerinize odaklanmanız için, sıkıcı işleri biz hallediyoruz. Profesyonel web tasarımcıları ve programcıları size kolay ve hızlı bir sanal mağaza altyapısı sağlamak için sürekli çalışıyor. Böylece siz ürünlerinize, pazarlamaya ve müşterilerinize odaklanabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet

Ganipara, sanal mağazanızın sürekli yayında olması için birçok gelişmiş tekniği kullanmaktadır. Diyelim bir Sosyal Medya fenomeni sitenizde bahsetti ve bir anda binlerce ziyaretçi sitenize akın etti. Hiç problem değil, biz tüm bu durumları önceden sizin için düşündük. İçiniz rahat bir şekilde binlerce ziyaretçinizi ağırlayabilirsiniz.

İçerik Dağıtım Ağı

Ganipara ile dijital ürünleri satabilirsiniz. Eklemiş oldğunuz dijital ürünler, ürün fotoğrafları ve tüm bilgileriniz dünyanın çeşitli yerlerine dağınık bulunan farklı sunucularda sürekli yedeklenir ve buralardan dağıtılır.

Profesyonel Destek

Ganipara ekibi, detaylı yardım dokümanları, canlı destek hizmeti ve bilgi bankası ile hep yanınızda. Alışveriş sitenizle ilgili aklınıza takılan bir soru olduğunda cevabını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu arada gece yarısı gönderdiğiniz bir destek isteğine anında cevap alırsanız şaşırmayın, amacımız size hep ve tam destek olmak.

Daha fazla bilgi için tıklayın

  • Ganipara alışveriş sitesi açmak için en iyi çözüm. Tavsiye ederim

    Melike

  • Ürünlerimi internetten satmak için ihtiyaç duyduğum tek websitesi

    Orçun

Yukarı